Біатлоністка з Волині здобула «бронзу» на чемпіонаті світу

0
138

В німецькому Фінстерау триває третій етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

У складі збірної команди України — ковельчанка, паралімпійська чемпіонка Юлія Батенкова-Бауман, — пише KovelPost.

У перший день змагань українки зайняли весь подіум в жіночій спринтерській гонці. Юлія фінішувала третьою, здобувши бронзову нагороду (клас стоячи). Наступного дня наші паралімпійці додали до своєї скарбнички ще 3 медалі. У Юлії Батенкової-Бауман знову «бронза».

«Знов бронза, але це теж радує та надихає! Працюєм далі», — написала Юлія на своїй сторінці у соцмережі, зібравши під дописом чимало позитивних коментарів та привітань від співвітчизників.

Загалом за 4 змагальні дні українська збірна завоювала 17 високих нагород, серед яких 3 золоті, 7 срібних та 7 бронзових медалей!

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Коронавірус і Волинь: ситуація станом на 19 березня