Боксерка з Волині здобула перемогу в Лондоні

0
248

У Лондоні пройшли поєдинки Європейського ліцензійного турніру до Олімпійських ігор в Токіо-2020. Участь у них беруть близько 350 учасників. Загалом буде розіграно 77 олімпійських ліцензій: 50 серед чоловіків та 27 серед жінок.

Серед представників Національної збірної України — ковельчанка, найтитулованіша боксерка, дванадцятиразова чемпіонка України, чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу з боксу Тетяна Коб, пише «КовельPost».

«Тетяна Коб здобуває дебютну перемогу на Європейському ліцензійному турнірі у Лондоні та впевнено крокує далі! Лідер збірної України у вазі до 51 кг перемогла представницю Азербайджану — Анахнім Агаєву», — повідомляє Федерація боксу України.

Тетяна Коб впевнено рухається до кульмінаційних спортивних змагань − Олімпіади-2020, що відбудеться влітку у Токіо (Японія).

Нагадаємо, що Тетяна є рекордсменкою в українському боксі, здобуваючи на чемпіонаті України золоті медалі 12 років поспіль. Крім того, вона є першою українською жінкою-боксером, яка взяла участь в Олімпійських іграх (посіла 5 місце).

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Луцькі прикордонники куплять 8 спецавтомобілів для патрулювання