Колишній «волинянин» приніс перемогу мінському «Динамо»

0
132

Колишній оборонець луцької «Волині» Міха Горопевшек відзначився голом в чемпіонаті Білорусі.

Словенський футболіст, який захищає кольори мінського «Динамо», допоміг столичному клубу переграти гродненський «Німан», — повідомляє Sputnik.

Команда Міхи Горопевшека перемогла з рахунком 2:0.

Футболісти мінського «Динамо» вийшли на матч п’ятого туру чемпіонату Білорусі в майках на підтримку лікарів, які борються з пандемією коронавируса. На білих футболках гравців була написана фраза «Дзякуй дактарам».

Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів з рахунком 2: 0. У першому таймі обійшлося без голів, а ось на 73-й хвилині рахунок відкрив саме колишній «волинянин» Міха Горопевшек. Під час виступів за «Волинь» він прославився нетиповою для оборонця результативністю. Подвоїв перевагу Євген Шікавка в доданий час.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  У Шацьку продовжують будівництво Свято-Михайлівського храму ПЦУ