Небезпечна ожеледиця: до луцької лікарні за 3 години потрапили 20 людей

0
295

Небезпечна ожеледиця: до луцької лікарні за 3 години потрапили 20 людей

До травмпункту Луцької міської лікарні за три години звернулися 20-ть людей.

Про це Суспільному розповів черговий лікар приймального відділення Богдан Гайовий.

Зі слів чергового лікаря, до травмпункту міської лікарні звернулися громадяни з переломами різного ступеня важкості. Більшість з них — з переломами рук.

Деталі — згодом.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Госпиталь на стадионе «Боруссии» и отель «Стэмфорд Бридж». Как используют арены в отсутствие матчей